DomůNovinkyOMEGA PLUMA 2015

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

OMEGA PLUMA 2015

OMEGA PLUMA 2015 - GoldEligius    nový dámský model hodinek OMEGA

OMEGA Constellation Pluma

 

 

Korálově růžový číselník přibližuje bezstarostné letní dny

 

OMEGA Constellation Pluma, letos dostanou nový perleťový číselník. Řada Constellation je po desetiletí oceňována pro svůj elegantní zdrženlivý vzhled a jeho propojení s průlomovými technologiemi. V loňském roce OMEGA představila kolekci Constellation Pluma, řadu hodinek s charakteristickým designem perleťových číselníků. Tyto sofistikované hodinky přejaly své jméno z latinského slova pro pírko, čemuž napovídá jejich něžný vzhled a jemné tvary.

Letošní představenou novinkou je varianta s korálově růžovým číselníkem, jež evokuje teplé sluneční paprsky a bezstarostné letní dny. Verze o průměru 27 mm je podobně jako její menší varianta dekorována 11 diamanty v hodinových indexech z 18kt. zlata a jemnými vlnkami na číselníku. Leštěné fasetované ručky jsou taktéž z 18kt. zlata a díky bílé výplni Super-LumiNova na nich bude čas vidět stejně dobře při východu jako po západu slunce.

Zatímco 32 diamantů zasazených do lunety z 18kt. červeného zlata dotváří výslednou působivost těchto dámských hodinek, o přesný chod se postará Co-Axiální kalibr OMEGA 8520. Pouzdro hodinek Constellation Pluma plynule navazuje na náramek, jež je tvořen střídáním broušených ocelových článků a leštěných spojek z 18kt. zlata. Mechanické srdce hodinek je možné obdivovat skrz průhled ze safírového skla na zadní straně a jeho přesnost a spolehlivost je stvrzena 4letou zárukou.

 

 

Potřebujete více informací ? Navájete nám prosím kdykoliv kontaktovat, ozveme se vám co nejdříve.

 

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Zlatý prsten s diamanty
Komunikace na vysoké úrovni

 
 

Po letech opět nákup u mistra Stuchlíka a opět maximální spokojenost. Prstýnek byl dokonale upraven na míru, je velmi krásný a poctivě vyrobený. Komunikace a péče o zákazníka na vysoké úrovni. Tady nakupuji opravdu moc ráda a zcela jistě ne naposledy. Dagmar K.

Recenze: 24.02.2022

 

Dotaz na cenu