DomůSleva pro válečné veterány

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

Sleva pro válečné veterány

Mimořádné šperky a luxusní hodinky z produkce rodinného zlatnictví Gold Eligius s dlouholetou tradicí s výraznou slevou.

Sleva ve výši 20% na celý sortiment našeho zlatnictví a hodinářství.

 

Naše rodinné zlatnictví, které se zabývá výrobou a prodejem šperků od roku 1947, nyní nabízí speciální 20% slevu pro držitele průkazu válečného veterána. Jsme exkluzivními zástupci luxusních značek hodinek a šperků jako: 

Protože si Vážíme práce příslušníků Armády ČR, je nám ctí zapojit se do programu benefitů pro válečné veterány a nabídnou jim naše služby a výrobky.

 

20% sleva platí pro celý náš sortiment!

Pro její uplatnění je třeba v  košíku na našem e-shopu zadat do políčka „Poznámka“ následující text:


(valecnyveteran)

Následně po dokončení objednávky nám prosím zašlete scan vašeho průkazu válečného veterána emailem na adresu: gold.eligius@centrum.cz. Po ověření upravíme konečnou cenu objednávky (slevy se nesčítají) a následně vyexpedujeme Vaši objednávku. Více výhod a slev pro válečné veterány naleznete na webu benefity-veterani.cz. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na online chatu, telefonicky nebo emailem.

Věříme, že budete spokojeni,

Tým Goldeligius.cz

 

 

 

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Báječná komunikace a přístup majitele
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Našla jsem zde hodinky, které byly jinde vyprodané, při objednávce jsem položila dotaz, jestli hodinky jsou opravdu k mání, neboť v jiných e-shopech jsme po objednání dostali jen strohé vyjádření, že se tento model vyprodal. Majitel obchodu hned zavolal a objednávku rychle zpracoval. O každém kroku objednávky jsem byla řádně informována. Hodinky se doručily rychle a v pořádku. Doporučuji.

Objednáno: 12. 8. 2019 12:44:34

 

Dotaz na cenu