DomůNovinkyOMEGA CONSTELLATION PLUMA

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

OMEGA CONSTELLATION PLUMA

OMEGA CONSTELLATION PLUMA - GoldEligius    Nový model dámských hodinek OMEGA Constellation Pluma

OMEGA PŘEDSTAVUJE:

 CONSTELLATION PLUMAJEMNOST A ELEGANCE V KORÁLOVĚ RŮŽOVÉ

Dámské hodinky OMEGA Constellation Pluma, letos dostaly nový perleťový číselník. Řada Constellation je po desetiletí oceňována pro svůj elegantní zdrženlivý vzhled a jeho propojení s průlomovými technologiemi. V loňském roce OMEGA představila kolekci Constellation Pluma, řadu hodinek s charakteristickým designem perleťových číselníků. Tyto sofistikované hodinky přejaly své jméno z latinského slova pro pírko, čemuž napovídá jejich něžný vzhled a jemné tvary. Letošní představenou novinkou je varianta s korálově růžovým číselníkem, jež evokuje teplé sluneční paprsky.

Verze o průměru 27 mm je podobně jako její menší varianta dekorována 11 diamanty v hodinových indexech z 18ti karátového zlata a jemnými vlnkami na číselníku. Leštěné fasetované ručky jsou taktéž z 18ti karátového zlata a díky bílé výplni  SuperLumi. Nova na nich bude čas vidět stejně dobře při východu jako po západu slunce. Zatímco 32 diamantů zasazených do lunety z 18ti karátového červeného zlata dotváří výslednou působivost těchto dámských hodinek, o přesný chod se postará coaxiální kalibr OMEGA 8520.

Pouzdro hodinek Constellation Pluma plynule navazuje na náramek, jež je tvořen střídáním broušených ocelových článků a leštěných spojek18ti karátového zlata. Mechanické srdce hodinek je možné obdivovat skrz průhled ze safírového skla na zadní straně a jeho přesnost a spolehlivost je stvrzena čtyřletou zárukou.

 

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Báječná komunikace a přístup majitele
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Našla jsem zde hodinky, které byly jinde vyprodané, při objednávce jsem položila dotaz, jestli hodinky jsou opravdu k mání, neboť v jiných e-shopech jsme po objednání dostali jen strohé vyjádření, že se tento model vyprodal. Majitel obchodu hned zavolal a objednávku rychle zpracoval. O každém kroku objednávky jsem byla řádně informována. Hodinky se doručily rychle a v pořádku. Doporučuji.

Objednáno: 12. 8. 2019 12:44:34

 

Dotaz na cenu