Nicolas Ivanoff vyhrál RED BULL AIR RACE v Abu Dhabi

Nicolas Ivanoff vyhrál RED BULL AIR RACE v Abu Dhabi - GoldEligius    První vítězství leteckého závodu získala letecká stáj sponzorovaná značkou HAMILTON

Vítězný triumf pro Hamilton v leteckém závodě RED BULL AIR RACE v Abu Dhabi;


První letošní vítězství tohoto mimořádného leteckého závodu získal Nicolas Ivanoff z týmu HAMILTON. 

RED BULL AIR RACE patří mezi prestižní letecké závody a vítězství v tomto klání je obrovským úspěchem pro celou leteckou stáj podporovanou značkou HAMILTON .

V brzské době se HAMILTON chystá představit spoustu hodinářských novinek a tak se nejen fanoušci leteckých závodu mají na co těšit.
 

 

Radujte se z vítězství i vy. Získejte po celý zbytek března 2016 speciální cenu na celou kolekci hodinek HAMILTON. Do poznámky v objednávce, u vybraných modelů značky HAMILTON, napište  kód: "12032016" a sdílejte úspěch stejně jako piloti těchto prestižních závodů.

Kolekci hodinek HAMILTON najdete v našem eshopu. V případě jakýchkoli dotazů jsme na příjmu.

Akce platí od 14.3.2016 do 31.3.2016

Pro velký úspěch akce prodloužena do 23.4.2016 (start nového závodu)

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Báječná komunikace a přístup majitele
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Našla jsem zde hodinky, které byly jinde vyprodané, při objednávce jsem položila dotaz, jestli hodinky jsou opravdu k mání, neboť v jiných e-shopech jsme po objednání dostali jen strohé vyjádření, že se tento model vyprodal. Majitel obchodu hned zavolal a objednávku rychle zpracoval. O každém kroku objednávky jsem byla řádně informována. Hodinky se doručily rychle a v pořádku. Doporučuji.

Objednáno: 12. 8. 2019 12:44:34

 

Dotaz na cenu