DomůDOPLŇKYMONTBLANC pera

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

MONTBLANC Writers Edition Homage to Homer 117887

Kód 117887 EAN: 4017941884848
Limitovaná spisovatelská edice MONTBLANC
Záruka: 2 roky
117.000 Kč
111.150 Kč
oblíbené Porovnat
Skladem - okamžitě k odběru
MONTBLANC Writers Edition Homage to Homer 117887
  • Homérův Ilias a Odysseia jsou nejstarší památkou řeské literatury a je jen málo témat, která by poutala větší zájem lidstva. Tyto 2 básně jsou neodmyslitelnou součástí našeho kulturního dědiství. Seznam prací o Homérovy a Troji má přes 200 000 čísel a není úplný. A nejen proto je další Writers Edition od MONTBLANC věnovaná právě Homérovy.
  • V tomto peru MONTBLANC Writers Edition Homer se skloubí skoro celá první polovina trojské války. Nejen pozorný čtenář dokáže najít odkazy a spojitosti trojské válce.
  • Za vším hledej ženu. Díky únosu krásné Heleny vypluly stovky lodí plné slavných hrdinů. Agamemnón, Achilles, Hektor a mnozí jiní bojovali 10 let před branami Troje.
  • Samotné pero MONTBLANC Writers Edition Homage to Homer  patří vůbec k nějvětším a nejmasivnějším v kolekci MONTBLANC. Propracované tělo pera, ve kterém se z určitých pohledů objevují tvary hrotu oštěpu, lesklého štítu a siluety hlavy koně.Můžete ztrávit mnoho minut jen v potěšení z objevování dalších a dalších odkazů a detailů.
Výrobce MONTBLANC
Modelová řada Great Characters
Typ pera kuličkové pero (Ballpoint Pen)
Poznámka Pero Montblanc je dodáváno v luxusním dárkovém balení s vlastní krabičkou Montblanc.
Napište komentář nebo hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Zlatý prsten s diamanty
Komunikace na vysoké úrovni

 
 

Po letech opět nákup u mistra Stuchlíka a opět maximální spokojenost. Prstýnek byl dokonale upraven na míru, je velmi krásný a poctivě vyrobený. Komunikace a péče o zákazníka na vysoké úrovni. Tady nakupuji opravdu moc ráda a zcela jistě ne naposledy. Dagmar K.

Recenze: 24.02.2022

 

Dotaz na cenu