DomůDOPLŇKYMONTBLANC - psací potřeby

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

MONTBLANC Writers Edition Homage to Homer 117887

Kód 117887 EAN: 4017941884848
Limitovaná spisovatelská edice MONTBLANC
105.000 Kč
oblíbené Porovnat
Skladem - okamžitě k odběru
MONTBLANC Writers Edition Homage to Homer 117887
  • Homérův Ilias a Odysseia jsou nejstarší památkou řeské literatury a je jen málo témat, která by poutala větší zájem lidstva. Tyto 2 básně jsou neodmyslitelnou součástí našeho kulturního dědiství. Seznam prací o Homérovy a Troji má přes 200 000 čísel a není úplný. A nejen proto je další Writers Edition od MONTBLANC věnovaná právě Homérovy.
  • V tomto peru MONTBLANC Writers Edition Homer se skloubí skoro celá první polovina trojské války. Nejen pozorný čtenář dokáže najít odkazy a spojitosti trojské válce.
  • Za vším hledej ženu. Díky únosu krásné Heleny vypluly stovky lodí plné slavných hrdinů. Agamemnón, Achilles, hektor a mnozí jiní bojovali 10 let před branami Troje.
  • Samotné pero MONTBLANC Writers Edition Homage to Homer  patří vůbec k nějvětším a nejmasivnějším v kolekci MONTBLANC. Propracované tělo, ve které z určitých pohledů objevují tvary hrotu oštěpu, lesklého štítu, siletu hlavy koně...Můžete ztrávit mnoho minut jen v potěení z objevování dalších a dalších odkazů a detailů.
Typ pera kuličkové pero
Poznámka Pero Montblanc je dodáváno v luxusním dárkovém balení s vlastní krabičkou Montblanc.
Napište komentář nebo hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Hodnocení našich zákazníků

Krásné šperky za velmi příznivé ceny
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Tento obchod všem doporučuji. Ještě se mi v žádném eshopu nestalo, aby mi volal sám majitel a informoval mě o předání zboží zásilkové službě. Mile mě to překvapilo. Nakupovala jsem zde náhrdelník a určitě si zde brzy dokoupím i náramek nebo prsten.

Vladimír Stuchlík
doporučuje

Dotaz na cenu