DomůDOPLŇKYMONTBLANC pera

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

MONTBLANC Maria Callas BALLPOINT 129566 PERO Ballpoint

Kód 129566 EAN: 4062037078052
Luxusní dámské pero MONTBLANC pocta operní pěvkyni.
Záruka: 2 roky
22.000 Kč
oblíbené Porovnat
Skladem - okamžitě k odběru
MONTBLANC Maria Callas BALLPOINT 129566 PERO Ballpoint

Speciální edice Montblanc Muses Maria Callas je věnována jedné z nejcharismatičtějších  sopranistik 20. století a uznávané ikoně stylu. Svým talentem, vášní a osobností ztělesňovala určitý ideál operní divy. V největších operních domech světa, od milánské La Scaly po Pařížskou operu a Metropolitní operu v New Yorku, byla známá jako "La Divina" - božská. Edice zdůrazňuje jednu z jejích oblíbených barev, tyrkysovou, v ušlechtilé pryskyřici uzávěru a hlavně, a zároveň odráží půvabnou krásu Marie Callasové v její štíhlé, elegantní siluetě.

Na památku její mořem obklopené řecké vlasti je platinou potažená spona zdobena kamenem, jehož barva připomíná zářivou tyrkysovou modř Egejského moře. Detail kostýmu z jedné z jejích rozpoznatelných belcantových rolí, Belliniho "Normy", se odráží ve vzoru vavřínových listů obklopujících platinou potažený kužel edice spolu s vyraženým podpisem slavné sopranistky.

Výrobce MONTBLANC
Modelová řada Muses
Velikost dámská
Typ pera kuličkové pero (Ballpoint Pen)
Poznámka Pero Montblanc je dodáváno v luxusním dárkovém balení s vlastní krabičkou Montblanc.
Napište komentář nebo hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Zlatý prsten s diamanty
Komunikace na vysoké úrovni

 
 

Po letech opět nákup u mistra Stuchlíka a opět maximální spokojenost. Prstýnek byl dokonale upraven na míru, je velmi krásný a poctivě vyrobený. Komunikace a péče o zákazníka na vysoké úrovni. Tady nakupuji opravdu moc ráda a zcela jistě ne naposledy. Dagmar K.

Recenze: 24.02.2022

 

Dotaz na cenu