DomůDOPLŇKYMONTBLANC - psací potřeby

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

MONTBLANC Great Characters The Beatles Special Edition 116256

Kód 116256
The Beatles Montblanc plnící pero v limitované edici.
23.900 Kč
oblíbené Porovnat
Skladem - okamžitě k odběru
MONTBLANC Great Characters The Beatles Special Edition 116256

Plnící pero v edici The Montblanc Great Characters věnované nejslavnější rockové kapele všech dob - kapele Sgt. Pepper Lonly...ah promiňte - The Beatles.

Už svým vzhledem slibuje, že to bude pravá radostná a barevná jízda 70.let. Zafixujem díry v nevědomí a můžeme se podívat na jeho skryté odkazy Beatlemanie.

Pero jakoby stvořila ve svém kaledoskopickém snu nebeská Lucie. Konec překvapivě ve tvaru čudlíku mixážního pultu v legendárním studiu na Abbey Road. S malou pomocí vašich přátel se zase můžete bavit poznáváním knírků jednotlivých členů kapely na klipu. A vršek perasvým tvarem symbolizuje, jak by suše řekl Mr.Kite "mikrofon".

A barvy ? To je pro fanouška snadné - stačí se podívat na barevnost desek. Na hrotu abstraktní symbol jablka. není Apple jako Apple. Tohle jablíčko je ze studia Abbey Road. A pokud ochutnáte inkoust s příhodným názvem MONTBLANC Psychedelic Purpl, možná že z těla pera uslyšíte i zvuk sitáru....

Na první pohled je jasné, že tohle pero bude vždy budit pozornost. I když vám bude 64 a milostné dopisy nebude dostávat zrovna rozmilá Rita, bude jeho majitel středem pozornosti. Ať to bude přání k narozeninám nebo přátelský pozdrav, vždy to bude radost s ním psát.

 

 

Napište komentář nebo hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Stojí za pozornost

Hodnocení našich zákazníků

Krásné šperky za velmi příznivé ceny
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Tento obchod všem doporučuji. Ještě se mi v žádném eshopu nestalo, aby mi volal sám majitel a informoval mě o předání zboží zásilkové službě. Mile mě to překvapilo. Nakupovala jsem zde náhrdelník a určitě si zde brzy dokoupím i náramek nebo prsten.

Vladimír Stuchlík
doporučuje

Dotaz na cenu