DomůCo je to CHRONOMETR ?

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

Co je to CHRONOMETR ?

Chronometr jsou vysoce přesné hodinky, které obstály v oficiálních testech COSC. Než tato neutrální organizace vystaví certifikát, testuje každý jednotlivý strojek po dobu 15 dnů v 5 pozicích, v různých teplotách, za nejtěžších podmínek. Aby byl strojek uznán jako chronometr, musejí být odchylky chodu mechanických strojků pod hodnotu -4 / +6 sekund za den, což odpovídá přesnosti 99,99% - nejvyšší možné přesnosti mechanického strojku.

Označení chronometr nelze zaměňovat s pojmem chronograf. Chronograf jsou hodinky, jejichž přídavný mechanismus měří časové úseky. Proto nemusí být chronograf bezpodmínečně chronometrem, ale u firmy Breitling jsou veškeré chronografy certifikovanými chronometry.

 

                                         Navitimer 01 (46 mm) - Breitling

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Báječná komunikace a přístup majitele
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Našla jsem zde hodinky, které byly jinde vyprodané, při objednávce jsem položila dotaz, jestli hodinky jsou opravdu k mání, neboť v jiných e-shopech jsme po objednání dostali jen strohé vyjádření, že se tento model vyprodal. Majitel obchodu hned zavolal a objednávku rychle zpracoval. O každém kroku objednávky jsem byla řádně informována. Hodinky se doručily rychle a v pořádku. Doporučuji.

Objednáno: 12. 8. 2019 12:44:34

 

Dotaz na cenu