Speciální edice Montblanc Meisterstück Ultra Black

Speciální edice Montblanc Meisterstück Ultra Black - GoldEligius    Meisterstück - Další mimořádná edice psacích potřeb oslavuje 110. výročí značky Montblanc

 

 

 

 

Speciální edice Montblanc Meisterstück Ultra Black: soudobá interpretace ikony

  • Další mimořádná edice psacích potřeb oslavuje 110. výročí značky Montblanc
  • Překvapivý matný vzhled se odvolává na historicky první plnicí pera Montblanc
  • Speciální edice Ultra Black bude k dostání pouze do konce roku 2016

 

Ikonický design psacích potřeb Meisterstück, které patří s lesklým černým tělem a doplňky ze žlutého zlata k nejrozpoznatelnějším psacím potřebám na světě, získal nový překvapivý vzhled. Speciální edice Ultra Black inspirovaná dědictvím značky Montblanc zaujme na první pohled elegantní matnou konečnou úpravou černé barvy. Matný finiš jinak nezměněného vzhledu je odkazem na vůbec první plnicí pera Montblanc, nazvaná Rouge & Noir, která byla vyrobena z ebonitu, materiálu z přírodního kaučuku, síry a lněného oleje, typického svou texturou, matným vzhledem a vůní.

Speciální edice Ultra Black bude v prodeji pouze v průběhu roku 2016 na počest 110. výročí značky Montblanc. Tvar a proporce psacích potřeb Meisterstück zůstaly nezměněny, jen povrch ušlechtilé pryskyřice tvořící tělo per je pískováním upraven do matného vzhledu. Na matném těle mimořádně vynikají lesklé kovové detaily a zlatý hrot, které jsou pokryté vrstvou temně šedého ruthenia.

Díky perfektně vyváženým proporcím a bezchybné funkčnosti jsou psací potřeby Montblanc již po desetiletí vnímány jako symbol nadčasové elegance. Tradičně jsou spojovány s formálností, mocí, elegancí a autoritou, ale v novém matném provedení na sebe černá bere nový význam. Jak píše francouzský historik Michel Pastoureau, autor knihy Černá. Dějiny jedné barvy: „Lesklá černá je barvou elegance a sofistikovanosti – matná černá je barvou tajemství.“

Tajuplná a překvapující kolekce Meisterstück Ultra Black nabízí psací potřeby v provedení plnicí pero LeGrand, roler LeGrand, plnicí pero Classique, roler Classique, kuličkové pero Classique a novou střední velikost. K sortimentu psacích potřeb byl vytvořen také speciální inkoust v odstínu Ultra Black.

 

Kolekce  Meisterstück Ultra Black bude v prodeji od července 2016.

Hodnocení našich zákazníků

Krásné šperky za velmi příznivé ceny
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Tento obchod všem doporučuji. Ještě se mi v žádném eshopu nestalo, aby mi volal sám majitel a informoval mě o předání zboží zásilkové službě. Mile mě to překvapilo. Nakupovala jsem zde náhrdelník a určitě si zde brzy dokoupím i náramek nebo prsten.

Vladimír Stuchlík
doporučuje

Dotaz na cenu