DomůHODINKYMONTBLANCLuxusní psací potřeby

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

MONTBLANC Great Characters Special Edition Andy Warhol 112717

Kód 112717
Roller MONTBLANC pro popovou ikonu Andyho Warhoula
Záruka: 2 roky
18.500 Kč
oblíbené Porovnat
Skladem - okamžitě k odběru
MONTBLANC Great Characters Special Edition Andy Warhol 112717

Je libo polévku ?

Jakou ? Přeci tu nejslavnější – Campbellovu. S tímto rollerem, z edice MONTBLANC GREAT CHARACTERS ANDY WARHOUL ochutnáte sice pouze rajskou, ale i tak to bude intenzivní setkání pro všechny smysly.

Roller už na první pohled působí impozantně. Tvarem připomíná skoro konzervu. A pocit přetrvává, i když ho vezmete do ruky. Jeho váha (88,6g s náplní) je v ruce cítit. Kapsu vám sice neutrhne, ale určitě si všimnete, že v ní chybí.

Všechno je krásné.“ Alfou i omegou je vršek. Těžký, doutníkovitý tvar, velikostně 2/3 délky celého pera, které v něm skoro celé mizí.

Člověk by sice více ocenil rajskou Marilyn, než obrázek rajské polévky, ale na druhou stranu, je vzhled ucelený a matný povrch dobře odolává otiskům prstů.

V horní části vršku si můžeme počíst „art is what you can get away with“ a jeho samotné zakončení v podobě víčka konzervy doplňuje logo MONTBLANC. Posledním bonusem z víčka je Andyho podpis na jednom z platinou pokovených kroužků.

Samotné tělo (bez uzávěru) je po vzhledové stránce překvapivě čistě vyřešené a celkem příjemně padne do ruky. Jak délkou (12,5 cm), tak tloušťkou (12 mm).

Barevné tělo v tmavé modři s akcenty v podobě oranžových detailů u špičky a konce pera. Vše dohromady překvapivě dobře funguje.

Pokud máte rádi nejen Warhoula a Montblanc, ale i rajskou, tak neváhejte. Ať vám nevystydne.

K peru dostanete stylovou dárkovou krabičku, certifikát a booklet.

Výrobce MONTBLANC
Modelová řada Great Characters
Typ pera roller (Rollerball)
Poznámka Pero Montblanc je dodáváno v luxusním dárkovém balení s vlastní krabičkou Montblanc.
Napište komentář nebo hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Hodnocení našich zákazníků

Krásné šperky za velmi příznivé ceny
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Tento obchod všem doporučuji. Ještě se mi v žádném eshopu nestalo, aby mi volal sám majitel a informoval mě o předání zboží zásilkové službě. Mile mě to překvapilo. Nakupovala jsem zde náhrdelník a určitě si zde brzy dokoupím i náramek nebo prsten.

Vladimír Stuchlík
doporučuje

Dotaz na cenu