Hamilton je oficiální časomírou závodů Red Bull Air Race

Hamilton je oficiální časomírou závodů Red Bull Air Race - GoldEligius    závody letos startují v Abu Dhabí 10. února, v Evropě se objeví 1. července v Budapešti
  • hodinky Hamilton nosí pilot RBAR Nicolas Ivanoff i český akrobat Marek Hyka

Značka hodinek Hamilton je od letošního roku oficiální časomírou závodů série Red Bull Air Race World Championship, které se etablovaly jako nová dimenze motorsportu. Díky 14 nejlepším závodním pilotům, mezi kterými je i Francouz Nicolas Ivanoff, ambasador značky Hamilton již od roku 2005, je série závodů Red Bull Air Race unikátní vizuální podívanou - kombinuje rychlost, přesnost a umění letecké akrobacie.

LETECTVÍ A HAMILTON

Letectví a přesnost jsou také součástí značky Hamilton. Dnes mnoho letek používá hodinky Hamilton jako standardní vybavení, včetně 121. stíhací perutě Jižní Koreje, helikoptérové akrobatické skupiny Patrulla ASPA ze Španělska, letky Patrol Squadron Forty ze Spojených států a Apache a F-16 Demo Teamu z Nizozemí anebo záchranné služby Air Zermatt. V Česku je ambasadorem značky Hamilton letecký akrobat Marek Hyka.

Značka Hamilton byla založená r. 1892 v pensylvánském Lancasteru a je s letectvím spjata už od roku 1919, kdy se piloti první americké letecké pošty mezi Washingtonem a New Yorkem řídili podle jejích hodinek a přístrojů. Ve třicátých letech se na přesnost časomír Hamilton spoléhala již veškerá americká letecká pošta i velké letecké společnosti. A letecká vášeň je se značkou Hamilton spojená dodnes. V březnu 2017 na hodinářském veletrhu v Basileji představí značka nové modely z řady leteckých hodinek v rámci partnerství s Red Bull Air Race.

 

LETECKÁ SEZÓNA RBAR 2017

Nicolas Ivanoff, ambasador značky Hamilton a pilot RBAR V roce 2017 se Red Bull Air Race uskuteční v osmi městech po celém světě, série závodů začíná v Abu Dhabí během 10.-11. února, kdy zde proběhne slavnostní 75., takzvaná diamantová Red Bull Air Race.

V Evropě se RBAR objeví 1. července v Budapešti, naplánované jsou také dva další evropské závody od 12. srpna a od 2. září na zatím tajných místech starého kontinentu.

V kategorii Master Class soutěží 14 pilotů (vč. ambasadora Hamiltonu Nicolase Ivanoffa (na fotografii vlevo) a Čechů Martina Šonky a Petra Kopfsteina) v osmi závodech po celém světě o titul Red Bull Air Race World Champion. Kategorie Challenger Cup, v níž startuje 9 pilotů, nabízí mladým talentům možnost rozvíjet letové schopnosti. Za použití nejrychlejších, lehkých závodních letadel se piloti prohánějí po nízké závodní dráze, kterou určují jen 25 metrů vysoké vzduchové pylony, to vše při rychlosti až 370 km/hod a přetížení až 10G.

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Báječná komunikace a přístup majitele
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Našla jsem zde hodinky, které byly jinde vyprodané, při objednávce jsem položila dotaz, jestli hodinky jsou opravdu k mání, neboť v jiných e-shopech jsme po objednání dostali jen strohé vyjádření, že se tento model vyprodal. Majitel obchodu hned zavolal a objednávku rychle zpracoval. O každém kroku objednávky jsem byla řádně informována. Hodinky se doručily rychle a v pořádku. Doporučuji.

Objednáno: 12. 8. 2019 12:44:34

 

Dotaz na cenu