CERTINA oficiálním partnerem časomíry Barum Czech Rally Zlín

CERTINA oficiálním partnerem časomíry Barum Czech Rally Zlín - GoldEligius    Barum Czech rally Zlín startuje 25 - 27. 8. 2017

CERTINA oficiálním partnerem časomíry Barum Czech Rally Zlín

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín v minulých dnech uzavřeli dohodu o partnerské spolupráci se společností Design Trade s.r.o., která v České republice zastupuje renomovaného švýcarského výrobce hodinek Certina.

Značka Certina je na trhu hodinek známá a tradiční, její historie sahá až do roku 1888 a patří do koncernu Swatch Group, jednoho z největších výrobců hodinek na světě. Během let se Certina vyprofilovala zejména jako výrobce hodinek se zaměřením na sportovní styl i využití. Právě proto své marketingové aktivity spojuje s různými sportovními disciplínami, motosport nevyjímaje. Dlouhodobě je spojena se seriálem mistrovství světa v rally WRC, jako oficiální časomíra funguje také v okruhovém šampionátu ADAC GT Masters. Aktuálně Certina rozšiřuje své působení také směrem k Barum Czech Rally Zlín, která patří k předním soutěžím kontinentálního seriálu FIA ERC.

Na oficiálním webu soutěže www.czechrally.com tedy je aktuálně spuštěn odpočet do startu soutěže, velké hodiny Certina budou během rally umístěny také na startovní a cílové rampě v centru Zlína. Samotné hodinky Certina také budou odměnou pro tři nejlepší posádky v cíli letošního ročníku Barum Czech Rally Zlín, další hodinky pak obdrží posádka, která se v divácké aréně se svým vozem postará o nejdelší skok. Zkrátka nepřijdou ani diváci, kteří se při závěrečném ceremoniálu v neděli 27. srpna 2017 mohou v centru Zlína těšit na hostesky a soutěže o věcné ceny. Zkrátka, Certina bude vidět!

 

„Jsme velice rádi, že jsme mohli navázat spolupráci s takovou renomovanou značkou," říká ředitel Barum Czech Rally Zlín Miloslav Regner. „Certina dlouhodobě spolupracuje se seriálem WRC a v rally tedy není nováčkem, prostřednictvím Barum Czech Rally Zlín nyní navíc rozšiřuje své aktivity v České republice. Je to prémiová značka spojená s rally a je to ideální partner časomíry při soutěži, kde se rozhoduje o zlomcích vteřin. Český zástupce značky, společnost Design Trade s.r.o., navíc naší rally věnuje hodinky jako věcné ceny pro vítězné posádky. Za tuto skvělou podporu děkujeme!"

Oficiální stránky výrobce CERTINA

Hodnocení našich zákazníků

Krásné šperky za velmi příznivé ceny
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Tento obchod všem doporučuji. Ještě se mi v žádném eshopu nestalo, aby mi volal sám majitel a informoval mě o předání zboží zásilkové službě. Mile mě to překvapilo. Nakupovala jsem zde náhrdelník a určitě si zde brzy dokoupím i náramek nebo prsten.

Vladimír Stuchlík
doporučuje

Dotaz na cenu