Domů

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

BREITLING PREMIER CHRONOGRAPH 42 A13315351C1A1

Kód A13315351C1A1
Nová řada Breitling PREMIER přináší to nejlepší z historie značky Breitling.
163.000 Kč
121.900 Kč
oblíbené Porovnat

Alternativní produkty

BREITLING PREMIER CHRONOGRAPH 42 A13315351C1A1
  • Nová kolekce Breitling Premier představuje čtyři odlišné modely, jejichž elegance je zasloužená díky jejich historickému jménu a jejichž kvalita a výkon je čistě Breitling!  A ačkoliv je značka Breitling vysoce považována (a to oprávněně) pro její hodinky pro piloty a potápěče, tyto hodinky, přitahující pozornost, byly vytvořeny speciálně pro používání na zemi, která byla samozřejmě prvním prostředím značky Breitling!
  • Stejně jako původní modely Premier, které byla vysoce považovány pro svou eleganci, jsou nové hodinky nekompromisně módní. Nová kolekce obsahuje chronografy, na kterých si značka vybudovala svou světovou reputaci, modely s datumovkou a dnem v týdnu a umírněné hodinky se třemi ručičkami s diskrétním malým subčíselníkem se vteřinovou ručičkou.
  • Jen málo značek se vyrovná společnosti Breitling, pokud jde o podíl na inovacích v hodinářském průmyslu. Od svých počátků v 19. století se společnost zavázala, že bude zachovávat přesnost chodu, mistrovství zpracování a výjimečný design. Firma Breitling založila svoji reputaci na hodinkách, které vyrábí pro profesionály, zejména v letectví, různých sportovních odvětvích a motorismu. Značka Breitling byla vždy něco víc než to, co říkal její dřívější slogan "Nástroje pro profesionály", totiž opravdu autentickou značkou pro stylové, cílevědomé a akční muže a ženy.
  • ve 40. letech 20. století byl Breitling Premier něco víc než jen civilní interpretace profesionálních náramkových chronografů dodávaných armádě, bylo to cvičení ve stylu a eleganci, což vysvětlovalo velkou rozmanitost designových variant nabízených po celá čtyřicátá léta minulého století.Tyto chronografy byly k dispozici ve velikostech až do 38 mm, což byl v tu dobu pro oděvní doplněk značný rozměr; firma Breitling tak opět nastavila standard pro celý hodinářský průmysl.
  • dárkové balení ve stylové krabičce BREITLING PREMIER
Výrobce BREITLING
Modelová řada PREMIER
Velikost pánská
Strojek mechanický automat
Certifikát přesnosti COSC-chronometr
Caliber 13
Rezerva chodu 42 hodin
Sklíčko safírové s dvojitou anti-reflexní vrstvou
Ciferník modrý
Datum na pozici 6
Velikost pouzdra 42 mm
Vodotěsnost 10 bar (100 m / 330 ft)
Chronograf ano
Funkce chronograf, tachymetr
Výška hodinek 13,80 mm
Pouzdro nerez ocel
Náramek nerez ocel
Záruka mezinárodní záruka plátná 24 měsíců
Zákaznický servis Jsme oficiální prodejci švýcarské značky Breitling.
Napište komentář nebo hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Zlatý prsten s diamanty
Komunikace na vysoké úrovni

 
 

Po letech opět nákup u mistra Stuchlíka a opět maximální spokojenost. Prstýnek byl dokonale upraven na míru, je velmi krásný a poctivě vyrobený. Komunikace a péče o zákazníka na vysoké úrovni. Tady nakupuji opravdu moc ráda a zcela jistě ne naposledy. Dagmar K.

Recenze: 24.02.2022

 

Dotaz na cenu