DomůNovinkyBreitling, Bond, Thunderball

Máte dotaz? Volejte +420 577 210 645

Breitling, Bond, Thunderball

Breitling, Bond, Thunderball - GoldEligius    zajímavé info o hodinkách Breitling

Pokud jste včera večer dali přednost programu na ČT2 a filmu THUNDERBALL (1965), určitě jste si nemohli nevšimnout zajímavých hodinek na zápěstí Jamese Bonda

LEVÉ POUZDRO – Breitling Top Time pro Seana Conneryho jako  Jamese Bonda 1965 United Artists/EON Productions film Thunderball, upraveny Valley Tool Company (signováno V.T.C.)

PRAVÉ POUZDRO – Breitling Top Time Ref 2002 průměr 35mm

Když pomineme legendární ROLEX, který se tam také mihl, tak to byl hlavně model Breilting Top Time (dnes můžeme najít paralelu v řadě TRANSOCEAN).

Co je však ještě zajímavějíš, je samotná historie těchto hodinek.

Hodinky byly ztraceny mnoho let, až je štastný nálezce koupil za pár dolarů v garážovém výprodeji...a následně byly v roce 2013 vydraženy v Christie’s za více než 163 000 $

Více o tomto neuvěřitelném příběhu na hodinkovém blogu Perpetuelle

Hodnocení našich zákazníků heureka.cz

Báječná komunikace a přístup majitele
Snadné objednání a rychlé dodání

 
 

Našla jsem zde hodinky, které byly jinde vyprodané, při objednávce jsem položila dotaz, jestli hodinky jsou opravdu k mání, neboť v jiných e-shopech jsme po objednání dostali jen strohé vyjádření, že se tento model vyprodal. Majitel obchodu hned zavolal a objednávku rychle zpracoval. O každém kroku objednávky jsem byla řádně informována. Hodinky se doručily rychle a v pořádku. Doporučuji.

Objednáno: 12. 8. 2019 12:44:34

 

Dotaz na cenu